Zagórski Jarmark Bożonarodzeniowy

Świąteczna atmosfera zagościła już w Zagórzu! W sobotę 16 grudnia 2017 roku w godzinach 10-15 w Sali Sekcji Eksploatacji PKP w Zagórzu odbył się I Zagórski Jarmark Bożonarodzeniowy, który został zorganizowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Zagórzu a patronatem objął Pan Ernest Nowak Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz. Na zaproszenie do wzięcia udziału w Jarmarku odpowiedziało 7 kół gospodyń z terenu miasta i gminy Zagórz oraz 10 wystawców prywatnych. Podczas spotkania można było kupić niemal wszystko, co związane ze świętami i nie tylko. Plusem było to, że na stoiskach można było nabyć rękodzieło i naturalne produkty. Były ozdoby, biżuteria, bombki na choinkę, stroiki, świeczniki, zabawki i ciasta itd. Do Świąt Bożego Narodzenia został nam tydzień! Dzięki Jarmarkowi można było poczuć magię zbliżających się Świąt.

ER