Dostęp do serwisu Legimi w 2021 roku - komunikat

Dostęp do serwisu Legimi w 2021 roku

Uwaga!

Kody do serwisu Legimi wydawane są od 1 lutego 2021 roku.

Po kody ważne przez jeden miesiąc licząc od dnia aktywacji, prosimy zgłaszać się osobiście do Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Zagórzu.

Aktywacja kodów do serwisu Legimi odbywa się na stronie

www.legimi.pl

Największa elektroniczna wypożyczalnia e-booków i audiobooków

Skorzystaj z dostępu do mobilnej biblioteki i czytaj do woli!

Biblioteka książek elektronicznych Legimi zawiera ok. 60.000 e-booków i audiobooków. Dostęp dla czytelników zapewniony jest w ramach pakietu dla bibliotek bez limitowanej liczby przeczytanych stron i z rozszerzoną ofer  audiobooki. Czytelnicy MGBP w Zagórz mają darmowy dostęp do bogatej biblioteki nowości wydawniczych, bestsellerów, poszukiwanych książki znanych autorów z zakresu literatury pięknej i literatury faktu, a także popularnych poradników. W mobilnej wypożyczalni czytelnicy odnajdą m.in. powieści sensacyjne, obyczajowe, kryminały, biografie, reportaże, bajki i lektury.

Pliki do pobrania:

krótka instrukcja dla czytelników