Lekcja Biblioteczna

27 października 2021 roku w zagórskiej Bibliotece odbyła się lekcja biblioteczna  „Poznajemy bibliotekę i jej zbiory” na którą przybyli uczniowie klasy 2 ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Zagórzu. Uczniowie poznali regulamin biblioteki, zasady zachowywania się e bibliotece i jak należy „opiekować się” wypożyczoną książką. Dzieci miały okazję obejrzeć książki nietypowe, ciekawie i pięknie wydane, które są zgromadzone w bibliotece, zachęcając do czytania. Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać dzieci o tym, że BIBLIOTEKA to królestwo książek oraz miejsce gdzie można się również bawić.   Uczniowie obiecali, że razem z rodzicami będą odwiedzać bibliotekę i czytać książki.

Nam było bardzo miło gościć dzieci, dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do kolejnych może już samodzielnych odwiedzin!